• Pārbaudīts partneris

  Microsoft Certified Partner

  Mēs esam lepni būt par Microsoft Certified Partner, kas nozīmē globāli zināmā IT risinājumu piegādātāja piešķirto atzinumu. Mūsu klientiem šis apbalvojums nozīmē pārliecību par sniegto pakalpojumu augsto kvalitāti un Microsoft paraugprakses

 • Microsoft Dynamics NAV

  Populārākā ERP sistēma no Microsoft

  Microsoft Dynamics ™ NAV (iepriekš Navision) ir vadības sistēma, kas nodrošina uzņēmumam modernu funkcionalitāti biznesa procesu pārvaldībā, no ražošanas piegādes ķēdes finansējuma līdz ražošanai un produkcijas realizācij

 • Mūsu pieredze ir jūsu pārliecība

  22 veiksmīgi gadi programmatūras izstrādē un ieviešanā

Par kompāniju

Uzņēmējsabiedrība Sintegra tika dibināta un reģistrēta LR Uzņēmumu Reģistrā 1999. gada 8. jūnijā. Jau nakamajā dienā tika noslēgts sadarbības līgums starp SIA “Sintegra” un UAB “Navision Software Baltic” par Navision Risinājumu Centra izveidi Latvijas teritorijā. Saskaņā ar līgumu Sintegra atbilst visām Microsoft Certified Business Solutions Partner izvirzītajām prasībām.

Mūsu risinājumi

21 gada veiksmīgas darbības laikā programmatūras izstrādē un īstenošanā SIA Sintegra ir uzkrājusi nenovērtējamu pieredzi daudzās biznesa jomās. Šī pieredze ļauj mūsu speciālistiem izstrādāt un īstenot risinājumus, kas ir unikāli katrai nozarei vai pat uzņēmumam. Mēs augstu novērtējam mūsu klientu individualitāti. Tajā pašā laikā, mēs esam gatavi dalīties savā pieredzē, lai radītu risinājumus, lietojot piemērus no paraugprakses.

Mūsu klienti

Mēs augstu vērtējam mūsu klientus. Veiksmīga projektu īstenošana un apmierināti klienti veido portfolio. Ir vērts aplūkot mūsu risinājumus dažādām rūpniecības nozarēm, kas tiek plaši izmantoti labi zināmās organizācijās, lai iegūtu priekšstatu par mums. Mēs vienmēr esam gatavi organizēt tikšanos ar klientu, lai parādītu risinājumus darbībā.

Kāpēc izvēlēties SIA Sintegra?

Daži no iemesliem, kāpēc vajadzētu sazināties ar mums un organizēt tikšanos.

Agri vai vēlu pienāk brīdis, kad uzsākat domāt par to, ka jūsu organizācija varētu strādāt efektīvāk. Viens no labākajiem veidiem, kā palielināt produktivitāti un atbrīvoties no liekajiem procesiem, ir piemērotas informācijas sistēmas ieviešana.

Bet bieži vien problēma ir apstāklī, ka jūs to nedarāt katru mēnesi un pat ne katru gadu! Tas ir unikāls līdzekļu ieguldījums, kas prasa rūpīgu analīzi, plānošanu un īstenošanu. Mēs jūs saprotam un esam gatavi dalīties ar jums savā pieredzē. Mēs varam dot objektīvu padomu par sistēmas īpašībām, nepieciešamo investīciju apjomu projektā, īstenošanas termiņiem, kā arī visu pārējo, kas ar to saistīts.

Gadu gaitā mēs esam veiksmīgi īstenojuši daudzus projektus, tajā pašā laikā saglabājot unikālu pieeju katram klientam. Jūs jebkurā laikā varat apmeklēt mūsu biroju, lai apspriestu idejas un uzdotu jautājumus par to, kā jūsu organizācija varētu strādāt vēl efektīvāk.

Droši varam apgalvot, ka esam eksperti šajās jomās:
 • Uzņēmuma resursu plānošana
 • Dokumentu pārvaldība
 • Noliktavas vadība
 • Finanšu sistēmas
 • Biznesa analītika

Mūsu klienti

Mūsu partneri