Manhattan Associates WMOS

Funkcionalitāte

Warehouse Management for Open Systems (WMOS) – pilna mēroga uzņēmējdarbības WMS sistēma. Pēc neatkarīgo pētījumu rezultātiem automatizēto noliktavu sistēmu vadības jomā par labāko atzīta tieši WMOS. (Pēc AMR Research, Forrester Wave, ARC Advisory Group, Gartner).

Risinājumu Manhattan Associates pielieto: DHL, Sainsberry Sainsbury’s, Canon, Bash, Mothercare, TNT, Office Deport и др.

Warehouse Management for Open Systems instrumentu klāstā ir visdažādākā funkcionalitāte, kā arī neierobežota sistēmas mērogojamība. WMOS risinājuma efektivitāte ir sevi pierādījusi visu nozaru vadošo uzņēmumu rindās.


Integrācija ar mehanizācijas un uzglabāšanas sistēmām

Manhattan Associates ir plaša pielietojuma iespējas kopā ar noliktavu mehanizācijas sistēmām, tai skaitā ar sistēmām no tādiem ražotājiem, kā KNAPP, BOSS, Savoye, SSI Schäfer, Siemens, Dematic, Electrolux, VanDerLande, Swisslog, Kardex, FKI, Crissplant и другими.

No vairāk kā 250 WMOS instalācijām 60% veiktas kopā ar mehanizēto konveijeru sistēmas ieviešanu.

Warehouse Management for Open Systems integrējama ar vadošajām noliktavu operāciju mehanizācijas sistēmām no Siemens, SSI Schäfer u.c.

Reģistrēts integrēts risinājums priekš SAP. Manhattan WMOS viegli integrējams ar automatizētajām vadības sistēmām Microsoft Axapta, 1С, lokālajām vadības sistēmām.


Mērogojamība un sistēmas elastība

Risinājums WMOS no uzņēmuma Manhattan Associates ļaus jums pašrocīgi attīstīt un pielāgot sistēmu. Sistēma ir parametrizējama, t.i., tiek uzstādīta standartfunkcionalitātes ietvaros bez programmēšanas. Tas ļauj pasūtītājam pēc projekta rezultātiem sagatavot komandu, kas varēs attīstīt un mērogot sistēmu citos noliktavu kompleksos. Uzņēmumos, kas izmanto WMOS, tas ir ļoti svarīgi. Daudzi uzņēmumi, kas izmanto sistēmu, savā īpašumā uztur attīstītu reģionālo noliktavu kompleksu tīklu un iespēja pašiem piemērot sistēmu un mērogot to citos noliktavu kompleksos kļūst par vienu no galvenajiem izvēles aspektiem.{ Main Block Content }